Konferencje i webinary / News / Wydarzenia

„Przygotuj swoją firmę na sukces w Wielkiej Brytanii”! Ruszyły zapisy na praktyczne warsztaty dla kadry zarządzającej polskich firm!

grafika główna

„Przygotuj swoją firmę na sukces w Wielkiej Brytanii”! Ruszyły zapisy na praktyczne warsztaty dla kadry zarządzającej polskich firm!

Serdecznie zapraszamy w imieniu J.DAUMAN POLAND na praktyczne warsztaty dla przedsiębiorców z najlepszymi ekspertami ds. ekspansji zagranicznej w Villi Poranek w Konstancinie w dniu 27 czerwca 2024 roku. Warsztaty dedykowane są właścicielom firm i managerom zarządzającym, którzy dostrzegają potencjał rozwoju swojego biznesu na rynku brytyjskim i chcą wykorzystać niepowtarzalne szanse, jakie stworzył Brexit. W kameralnej atmosferze spotkacie najlepszych ekspertów, którzy stoją za sukcesem umiędzynarodowienia wielu polskich firm. Wśród gości honorowych znajdują się przedstawiciele reprezentujący Ambasadę Brytyjską w Warszawie oraz British-Polish Chamber of Commerce.

To pierwsze tego rodzaju warsztaty w Polsce, dedykowane właścicielom firm i managerom zarządzającym. Opowiemy dlaczego ekspansja jest koniecznością!

Co zyskasz, zapisując się na warsztaty?

✔ Po raz pierwszy, najlepsi eksperci i praktycy biznesu w jednym miejscu, którzy stoją za sukcesami wielu polskich firm na rynkach międzynarodowych, opowiedzą o tajnikach skutecznej ekspansji.

✔ Dowiesz się jak działać krok po kroku, unikając najczęstszych błędów i obniżając ryzyko oraz koszty!

Otrzymasz wstępną analizę i ekspertyzę oraz raport dot. gotowości wejścia Twojej firmy na rynki zagraniczne w cenie warsztatów!

✔ Eksperci przekażą wiedzę o skomplikowanych zagadnieniach w zrozumiały sposób, opierając się na konkretnych przykładach.

✔ Zdobędziesz szeroką wiedzę oraz międzynarodowe kontakty biznesowe!

✔ Będziesz mógł/ mogła skorzystać z konsultacji z ekspertami w kameralnych warunkach!

✔ W programie warsztaty grupowe, w podgrupach oraz luźne spotkanie networkingowe!

✔ Warsztaty odbywają się w wyjątkowym i kameralnym miejscu w Villi Poranek, w podwarszawskim Konstancinie. To dom spotkań i idei stworzony przez Olgę Grygier-Siddons i Jonathana Siddonsa.

Spotkanie odbędzie się 27 czerwca w Konstancinie-Jeziornej w godzinach 9.00- 20.00, w kameralnych wnętrzach Villa Poranek.

W czasie wydarzenia będziemy mieli zaszczyt gościć również reprezentantów British Embassy Warsaw – Sandra Piotrowska oraz British Polish Chamber of Commerce (BPCC) – Michal Dembinski.

Program, formularz zapisu oraz wszelkie szczegóły dostępne są na https://jdauman.pl/warsztaty-27czerwca/

Zapraszamy!

blog logistics lipiec
Kopia – blog logistics (3)
blog logistics